Camping Binduga nr 69

Cennik

Zniżki

- pobyt powyżej 7 nocy: 5% zniżki
- pobyt powyżej 14 dni: 10 %.

Zniżka nie obejmuje postoju pustej przyczepy.

Rezerwacja i dodatkowy rabat!

Zapraszamy do przedpłaty za pobyt. Wpłacając 100% wartości pobytu otrzymają państwo dodatkowy rabat w wysokości 5%. (uwaga istnieje możliwość anulowania rezerwacji z tygodniowym wyprzedzeniem lub wykorzystanie przedpłaty w innym uzgodnionym terminie).

Rezerwacja gwarancji dostępności miejsca - nasz camping w 70 % powierzchni nie posiada konkretnie wyznaczonych parceli dlatego też możemy zagwarantować po dokonaniu rezerwacji, że zabezpieczymy odpowiednią ilość wolnego terenu dla gości którzy dokonali rezerwacji. Uwaga oczywiście goście po przyjeździe w przypadku dostępności innych miejsc (niezarezerwowanych) będą mogli dowolnie wybrać wolne miejsce.

Rezerwacja konkretnie wyznaczonego miejsca - na campingu rezerwujemy wyłącznie przy terminach powyżej 2 tygodni.

W przypadku grup zorganizowanych np zloty grup karawaningowych, wycieczki szkolne itp. ceny do uzgodnienia

26_04_2024-60-cm-x-85-cm-cennik-zmiana-cen
Po 30 sierpnia zniżka 15%
Rezerwacja gwarancji dostępności miejsca – nasz obiekt w 70 % powierzchni nie posiada konkretnie wyznaczonych parceli dlatego też możemy zagwarantować po dokonaniu rezerwacji, że zabezpieczymy odpowiednią ilość wolnego terenu dla gości którzy dokonali rezerwacji. Uwaga, oczywiście goście po przyjeździe w przypadku dostępności innych miejsc (niezarezerwowanych) będą mogli dowolnie wybrać wolne miejsce.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wysłanie inf. na adres biuro@camping-binduga.pl w jakim terminie planowany jest pobyt oraz danych osobowych i ilościowych zgodnie z pozycjami w cenniku.

Wynajem domków letniskowych